Tekbir Ferace

Kadınların yakından tanıdığı bir marka olan Tekbir giyim 30 yılı aşkın tecrübesi ile baştan ayağa muhafazakar giyim çeşitleri üretim ve satışı gerçekleştirmektedir. Son yıllarda hız verdiği başarılı çalışmalar kapsamında Tekbir Ferace modelleri üretim ve satışına başlamıştır. Kullanımı hızla yaygınlaşan hafif kumaşı ve rahatlığı ile artık yeni bir markanız daha mevcuttur.

Klasik Anlayıştan Uzak Tasarımlar
Ferace kullanan kadınlar’ın %80′i siyah renkte kullandığı satış rakamları ile bilinmektedir. Fakat son yıllarda satışı ve üreticisi hızla artan feraceler artık sadece siyah renk yerine beyaz, gri, kırmızı hatta yeşil ve mavi renkleride üretiliyor. Örnek olarak Tekbir giyim firmasının hazırlayıp modanisa sitesinde satışa sunduğu 2013 Ferace Modelleri ile renkli bir dünyaya hazırmısınız.

Kemerli Modeller Ön planda
Pardesü tarzı bir tasarımlarla sevenlerinin karşısına çıkan tekbir ferace modellerinde aynı zamanda pardesü ve kap çeşitlerinde olduğu gibi belden kemerli modeller dikkat çekmektedir. Daha önceki modellerde kemere benzer fakat bağcık şeklinde kumaştan üretilmiş aksesuarları yer alıyordu.

Tekbir Ferace Satış Mağazaları
1982 yılında faaliyetlerine başlamış olan marka gelişmiş üretim tesisi yanısıra Türkiye ve ortadoğu ülkelerinde bulunan mağaza zinciri ile tesettür’ün yaşandığı her yerde olmayı amaçlamaktadır. size en yakın tekbir giyim satış mağazası yada son yıllarda tüm üreticilerin üzerinde durduğu ve büyük önem arz eden online satış sitesinden faydalanabilirsiniz.

Sadece Ferace ile sınırlı kalmayan Tekbir tesettür giyim ve eşarp üretimi ilede baştan ayağa giyim tarzını sunuyor. Onun için sizleri tesettür giyim firmaları web sitemizden yararlanmaya bekliyoruz. Konu hakkında soru, öneri, görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki bölümden iletin yayınlayalım.

Sizler Nasıl Buldunuz
Henüz tam anlamıyla yaygın olmayan renkli yada açık renk kullanımı hakkında sizlerin düşüncelerini almak istiyoruz. Evet kullanırım hoş olmuş yada yok kardeşim ben siyah renkten şaşmam diyenlerdenmisiniz?

DeliciousDiigoBlogger PostStumbleUponFriendFeedLinkedInTumblrLiveJournalReddit

Feraceler Tekbir Giyimde Renklendi için 1 yorum yapılmış


safinaz

bu güzel feracelerin fiyatlarını biraz daha düşürseniz biz orta kesimde rahatça alıp giysek Allah rızası için