1974 Yılında küçük bir atölyede başlayan hizmet aşkı şuan tesettür sektöründe lider bir marka olarak devam etmektedir. Burada göreceğiniz setrms ferace modelleri şıklığın sadece bir parçası olup, tesettür modellerine dair aradığınız herşeyi size en yakın Setrms satış mağazaları ve yada internetten satış imkanı sunan Setrms online avantajları ile bulacaksınız. Sözü fazla uzatmadan hemen Setrms Ferace şıklığına şöyle bir göz atalım ve birlikte yorumlayalım.

Setrms Giyim Fermuarlı Model Setrms

Setrms Ferace Farklı Renk Tonları
Genelde ince kumaş ve siyah renk tabusuna alıştığımız feraceler, farklı üreticilerinde üretim yapmaya başlaması ile adeta yeniden yorumlanır hale geldi. Önceleri klasik modeller yerine daha modern ve spor modeller karşımıza çıkmaya başladı. Buna müteakip genelde siyah renk görmeye alıştığımız feraceler artık farklı renk tonlarındada karşımıza çıkmaya başladı. Örnek Setrms Ferace yeni sezon kataloğunda yeşil, vizon, kahve ile petrol renkleri ile karşılaşırsanız hiç şaşırmayın.

Setrms 2014 Ferace Setrms Ferace Petrol Rengi

Setrms Ferace Satış Mağazaları
Çok eski bir marka olmasına karşın 2003 yılında mağazalaşma sürecine girmiş ve şuan 20′den fazla ilede konsept mağazaları ile sevenlerini misafir etmektedir. Son olarak Karabük mağazası ile sevenlerinin karşısına çıkan Setrms Online ile internet üzerinden bir tıkla bu şıklığı doyasıya yaşama imkanı sunuyor.

Setrms Giyim Müşteri Hizmetleri
Ehlibeyt Mah. 1271.Sk. 35 Balgat
0312 472 33 00

DeliciousDiigoBlogger PostStumbleUponFriendFeedLinkedInTumblrLiveJournalReddit

Yorum yapılmamış