Nihan Giyim Ferace

Sizinde dikkatinizi çekiyormu bilmiyorum değerli arkadaşlar geçen yıllarda ferace üretiminde bir kaç marka olan üreticiler şimdilerde tesettür sektörünün başarılı üreticilerinin sektöre girmesiyle daha fazla seçenek ve fiyatlarda rekabet ortamı ortaya çıkmıştır. Bir çok ünlü markanın ferace üretimine başladığını duyurması ardından 1998 yılında başladığı faaliyetleri ile adından söz ettiren Nihan Giyim 2013 koleksiyonu ile ferace üretim ve satışa başladığını ilan etmiştir.

Güçlü Bir Birleşimin Ürünü
Nihan giyim olarak zikrettiğimize bakmayın aynı zamanda Tuğba & Venn ortaklığında yer alan 3 firmadan birisidir. Yeni sezon ürünleri ile nihan giiym satış noktalarında sizlerin beğenisine sunulan nehan giyim ferace çeşitleri çok kısa bir sürede tüm modelleri ile sitemizdeki yerini alacaktır.

Nihan Giyim Ferace

Geçmişin İzlerinde Devam Ediliyor
Geçen günlerde tanıtımını yaptığımız tekbir giyim ve alvina gibi markalardan farklı olarak feracenin ruhunu yansıtan siyah renklerin ön planda olduğu nihan tesettür ferace modelleri ve süper fırsatlarla satış yapılan fiyatları görmeden karar vermemelisiniz.

Nasıl Buldunuz
Bizim görüşümüz süper bir model olduğu yönündedir. Abartıdan uzak ve dar olmayan tasarımı yanısıra ekstra eklenen işcilik ve özgün tasarımları ile bizden tam not aldı diyebiliriz. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz.

Nihan Giyim Satış Noktaları
İstanbul ve ankara il merkezinde bulunan Showroom satış merkezlerine ek olarak Türkiye genelinde seçtin mağaza ve bayileri aracılığı ile hizmet vermektedir. Henüz online satış hizmeti bulunmayan firmanın yenilikleri ve yeni sezon ürünleri sizlere sitemizden duyurulacaktır.

DeliciousDiigoBlogger PostStumbleUponFriendFeedLinkedInTumblrLiveJournalReddit

Nihan Giyim Ferace Elbise Satışı Başladı için 2 yorum yapılmış


fatma boga

Iyi aksamlar, nihan feracenin fiyatini ogrenebilirmiyim ?

admin

Fatma: Fiyatlar her sezon değişiyor.