Dış kıyafet denince yıllarca egemenliğini sürdüren pardesü son yıllarda tunik ve ferace ile paylaştığı söylenebilir. Özellike sıcak yaz aylarında sıkmayan ve terletmeyen kumaş yapısı ve hafif yönü ile her geçen gün her yaş arasında ferace kullanımı arttığı görülmektedir. Bunda üreticilerin yaygınlaşmasıda önemli rol oynamaktadır. Bunlara en güzel örnek ise tesettür giyim sektöründe son yıllarda fırtınalar estiren Alvina gösterilebilir. Baştan ayağa tesettür giyim kapsamında üretim yapan Alvina Ferace çeşitleri ilede tüm hanımların dikkatini çekmektedir.

Alvina Avina Ferace Alvina Tesettür

Miray Eşarp Kalitesiyle
Eşarp denince akla ilk gelen markalardan olan Miray eşarp geçtiğimiz yıllarda tesettür giyim sektöründe baştan ayağa üretim şekliyle yer aldığını biliyorsunuz. Alvina markası ile sektöre hızlı bir giriş yapan firma kısa sürede tüm kadınların gözde markası haline gelmiştir.

Kırmızı Mavi Krem Rengi

Baştan Ayağa Üretim Politikası
Eşarp haricinde çünkü onu Miray olarak yapıyor. Bir kadın’ın ihtiyacı olan tüm tesetür modellerini üretiyor. 2013 yılında ise son yılların gözde moda tarzı olan ferace üretimi ile tam bir bütünlük sağlamıştır.

1 2 3

Alvina Feraceleri Zerafet Timsali
İlk gördüğünüz anda hayran kalacağınız Alvina ferace modelleri ağırlıklı koyu renklerde olup fakat açık renk tercih edenler içinde farklı renk tonlarında bir çok modelde özgün tasarımlarla üretilmektedir.

Alvina Ferace Fiyatları
Bir çok tasarım ve modelde üretilen ürünler için fiyatlar değişmektedir. Bu sebeple mutlaka güncel fiyat bilgisi incelenmelidir. 149 – 239 TL arasında değişen fiyatlarda sizde alvina giyim şıklığını yaşayabilirsiniz.

Alvina Satış ve Mağaza
Yukardaki modelleri beğenenler nasıl alacağım diye sormadan cevaplayalım. Türkiyenin bir çok ilinde mağazaları bulunan ve bununlada yetinmeyip alvina online sitesini kurarak online satış imkanı sunan bu çok özel markayı ve ürünlerini mutlaka yakından incelemelisiniz.

Alvina Müşteri Hizmetleri
9 Eylül Mahallesi Kahramanlar Caddesi No:33 Gaziemir / İZMİR
444 41 73

DeliciousDiigoBlogger PostStumbleUponFriendFeedLinkedInTumblrLiveJournalReddit

Yorum yapılmamış